zakupy einkaufen

 0    9 informačný list    rooneyasd
stiahnuť mp3 vytlačiť hrať Skontrolujte sa
 
otázka Odpoveď
Ile płace?
začať sa učiť
Wie viel zahle ich?
płacę gotówką
začať sa učiť
Ich zahle bar
płacę kartą
začať sa učiť
Ich zahle mit Karte
kosztować
začať sa učiť
kosten
Ile kosztuje jabłko?
začať sa učiť
Wie viel kostet ein Apfel?
Ile kosztuje 5 jabłek?
začať sa učiť
Wie viel kosten fünf Äpfel?
potrzebować
potrzebuję dwa chleby
začať sa učiť
brauchen
Ich brauche zwei Brot
robić zakupy
ja robię dzisiaj zakupy
začať sa učiť
Einkäufe machen
ich mache heute einkaufen
1 kilogram jabłek
2 kilogramy jabłek
začať sa učiť
ein kilo Äpfel
zwei Kilo Äpfel

Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.