(Kamysz) lekcja 3.1: Pytania

 0    8 informačný list    lewkowiczbartosz
stiahnuť mp3 vytlačiť hrať Skontrolujte sa
 
otázka Odpoveď
Czy kupujesz dzisiaj banana?
začať sa učiť
Kaufst du heute eine Banane?
Kupuje dzisiaj banana
začať sa učiť
Ich kaufe heute eine Banane
Kiedy robisz pizze?
začať sa učiť
Wann machst du eine Pizza?
Tak, ja robię pizzę
začať sa učiť
Ja, ich mache eine Pizza
Kto gotuje zupę?
začať sa učiť
Wer kocht eine Suppe?
Czy twoja mama gotuje zupę?
začať sa učiť
Kocht deine Mutter eine Suppe?
Ile kosztuje kilogram jabłek?
začať sa učiť
Wie viel kostet ein Kilo Äpfel?
Kilogram jabłek kosztuje 2 euro
začať sa učiť
Ein Kilo Äpfel kostet 2 Euro

Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený.